domki w Rewalu domki w Rewalu

Urlop powinien być pełen niezapomnianych i przyjemnych chwil. Dlatego w ramach pobytu w ośrodku Soleo Holiday Club oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć animacyjnych dla dzieci w wieku 3-14 lat.

Zajęcia SOLEO Kids Club organizowane są na terenie resortu przez wykwalifikowanych i doświadczonych animatorów. Latem odbywają się one codziennie – zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami. Udział dzieci w Animacjach SOLEO Kids Club daje Państwu możliwość wakacyjnego wypoczynku, wedle upodobań każdemu z członków rodziny – dzieciom zapewnimy świetną zabawę, a rodzicom chwile wytchnienia i odpoczynku.

Logo bezpieczne wakacje

W Soleo Kids Club realizowane są następujące programy animacyjne:

Soleo holiday club

Program „Razem, ale osobno”

Nowy, bezpieczny program animacji SOLEO Kids Club

Specjalnie dla naszych najmłodszych gości, opracowaliśmy ciekawy program animacji, umożliwiający zabawę z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Dużo zajęć na świeżym powietrzu pod okiem przeszkolonych animatorów, przy wykorzystaniu nowych, rozległych terenów rekreacyjnych, a w razie niepogody specjalny kanał animacyjny SOLEO Kids Club prowadzony przez animatorkę bezpośrednio z Sali zabaw, z możliwością indywidualnej zabawy przed TV w każdym domku, to tylko niektóre atrakcje, jakie dla Państwa przygotowujemy.

Podczas, gdy dziecko będzie aktywnie i miło spędzać czas z rówieśnikami, rodzice będą mieli możliwość swobodnego wypoczynku – czy to nie idealny się czas by sięgnąć po odkładaną od wielu miesięcy książkę?

W CAŁODZIENNYM I WIECZORNYM PROGRAMIE ANIMACYJNYM PROPONUJEMY:

 • zabawy w strefie AquaFUN pod okiem animatora
 • występy grup artystycznych i teatrzyków
 • zabawy integracyjne
 • zajęcia ruchowe i edukacyjne
 • gry i zabawy zespołowe
 • nauka wakacyjnych piosenek i wierszyków
 • konkursy plastyczne, warsztaty rękodzieła
 • mini talent show
 • karaoke dla dzieci
 • i wiele więcej!
 

Oczywiście program ten jest całkowicie elastyczny - w każdej chwili można wziąć dziecko pod swoją opiekę i spędzić czas w rodzinnym gronie.

 

Soleo holiday club

Program deszczowy

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Nie w SOLEO Holiday Club! Tutaj animacje dla dzieci odbywają się codziennie – również w czasie deszczu. Wszystko za sprawą bogato wyposażonych niezależnych dwóch sal zabaw przeznaczonych dla grupy młodszej – znajdującej się w budynku tuż przy Recepcji ośrodka oraz grupy starszej – znajdującej się przy strefie AquaFan. Obie sale wyposażone są w gry planszowe, zabawy i atrakcje, które pozwolą ciekawie i aktywnie spędzić dzieciom czas.

W programie deszczowym m.in.:

Kultowe gry planszowe, zabawy plastyczne i gry integracyjne, kalambury, dyskoteki, talent show, karaoke dla dzieci, wesołe tańce animacyjne, konkursy z nagrodami, a także wieczory filmowe dostosowane do wieku dzieci oraz emocjonujące rozgrywki na najnowszej konsoli Xbox™ z sensorem kinnect pozwalający na jednoczesny aktywy udział wielu graczy!

Soleo holiday club

Program zajęć kanGO!

Animatorzy SOLEO Holiday Club dladzieci w wieku 3 do 5 lat i ich rodziców, poprowadzą ogólnorozwojowe zajęcia, we współpracy z firmą kanGO! – tenisowe maluszki. Program ten realizuje cele Brytyjskiego Departamentu Edukacji w ramach programu EYLg, tak aby maluszek osiągał wyższą od przeciętnej sprawność fizyczną, rozwijał się społecznie oraz został właściwie przygotowany do przyszłej nauki w przedszkolu czy w szkole. Prowadzenie zajęć poprzez opowiadanie bajek, rozwija wyobraźnię dzieci, a także pamięć i kojarzenie. Wspólna praca z rodzicem umacnia więzi i buduje silną samoocenę malucha. Rodzice widząc korzyści płynące dla dziecka z uczestnictwa w zajęciach kanGO! angażują się jeszcze bardziej, wspólnie promując zdrowy i aktywny styl życia dla całej rodziny!

Korzyści z udziału w zajęciach kanGO! są zaskakujące. Poprzez udział w zajęciach Twoje dziecko:

 • poprawi koordynację – jest to podstawa wszelkich sportów i aktywności
 • zwiększy pewność siebie i poczucie własnej wartości
 • pozyska umiejętności komunikacji i integracji w grupie
 • nauczy się podstawowych umiejętności tenisowych
 • pozna zasady fair play
 • przygotuje się do nauki w szkole
 • zwiększy koncentrację i zdolność nauki

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij

PL DE EN
facebook seleo rewal