domki w Rewalu domki w Rewalu

w soleo holiday club z radością gościmy rodziny z dziećmi! naszą misją jest zapewnienie aktywnej, bezpiecznej i kreatywnej zabawy wszystkim dzieciom, niezależnie od wieku.

Do dyspozycji naszych małych gości przygotowaliśmy m.in. dwa place zabaw, Strefę Aktywnych Animacji - wielofunkcyjne mini boisko sportowe, wodną strefę zabaw AquaFun oraz dwie zadaszone sale zabaw - SOLEO KIDS CLUB oraz KIDS ARENA, wyposażone w kultowe gry planszowe, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, akcesoria plastyczne, kreatywne zabawki i stanowisko z konsolą Xbox kinnect oraz mini kino. Całodzienne, wesołe i kreatywne animacje prowadzone na terenie ośrodka przez wykwalifikowanych animatorów, które pozwolą dzieciom na nieskrępowaną i bezpieczną zabawę, a rodzicom na upragniony wakacyjny odpoczynek.

Logo

Atrakcje dla dzieci w Soleo Holiday Club

CAŁODZIENNE ANIMACJE DLA DZIECI

Zajęcia rekreacyjne dla dzieci prowadzone są na terenie ośrodka, przez wykwalifikowanych animatorów - w ciągu dnia oraz wieczorami. Podczas, gdy dziecko miło i bezpiecznie spędzi czas z rówieśnikami, rodzice mogą odpocząć i znaleźć chwilę wytchnienia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT SOLEO KIDS CLUB

2 PLACE ZABAW NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Dwa niezależne, dedykowane osobno starszym i młodszym dzieciom. Nasi mali goście mają możliwość korzystania m.in. ze zjeżdżalni, huśtawek, trampoliny i innych atrakcji. Oba place są całkowicie bezpieczne i w pełni monitorowane – każdy rodzic ze swojego domku może sprawdzić na wybranym kanale telewizora, jak radośnie i wesoło bawi się jego pociecha.

AQUA FUN

AquaFun to stworzona specjalnie dla dzieci bezpieczna strefa wodnych zabaw z podgrzewaną wodą o głębokości max 60 cm z wodnymi atrakcjami dla dzieci m.in. zjeżdżalnia, fontanna, kaskada wodna. Dla rodziców przygotowaliśmy specjalnie wydzieloną strefę z hydromasażami, aby spędzając czas wspólnie z dzieckiem, zrelaksować się i odprężyć.

Występy grup artystycznych

Grupy cyrkowe, teatrzyki kukiełkowe, Klauni, iluzjoniści - to tylko część zaproszonych przez SOLEO Kids Club wesołych gości! Odbywające się w czasie turnusu występy będą nie lada atrakcją dla dzieci w każdym wieku! Dla naszych milusińskich udział w nich jest bezpłatny.

SOLEO KIDS ARENA - DUŻA SALA ZABAW

Duża sala zabaw, znajduąca się przy strefie AquaFun, dostosowana dla starszej grupy dzieci, wyposażona m.in. w kącik plastyczny, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, kultowe gry planszowe, układanki, sprzęt sportowy, zabawki edukacyjne oraz sprzęt grający. Sala wyposażona są również w niezależne stanowisko z konsolą Xbox i sensorem Kinnect.

SOLEO KIDS CLUB - SALA ZABAW

Sala zabaw dostosowana dla młodszej grupy dzieci, wyposażona m.in. w kącik plastyczny, kultowe gry planszowe, układanki, zabawki edukacyjne oraz telewizor, na którym odbywają się projekcje starannie wyselekcjonowanych filmów i bajek.

STREFA AKTYWNYCH ANIMACJI

Wielofunkcyjne mini boisko sportowe, które daje wszystkim dzieciom możliwość gry m.in. w mini piłkę nożną, unihokej, koszykówkę czy badminton. Naszym gościom udostępniamy szeroki wybór sprzętu sportowo-rekreacyjnego, który pozwoli ciekawie i aktywnie zagospodarować dzieciom wolny czas.

ROWERY Z FOTELIKAMI DLA NAJMŁODSZYCH

Tuż za ośrodkiem roztaczają się malownicze tereny rowerowe oraz licznie trasy turystyczne, dodatkowo nie trzeba zabierać ze sobą sprzętu rowerowego – SOLEO Holiday Club dysponuje wypożyczalnią rowerów (również dziecięcych) oraz akcesoriów rowerowych – krzesełka rowerowe, riksze oraz kaski ochronne.

SOLEO KIDS CARE

Innowacyjny system podglądu live placów zabaw, sal zabaw oraz wodnej strefy zabaw wprost na TV w Twoim domku lub na Twoim smartfonie lub tablecie! Pomimo licznych atrakcji na terenie resortu, masz swoje dziecko zawsze na oku :) Ponadto teren ośrodka jest zamknięty, monitorowany i chroniony całą dobę.

PARK LINOWY GIBON*

Dla tych co chcą sprawdzić się i testować swoje możliwości, oferujemy skorzystanie z Parku Linowego znajdującego się naprzeciwko ośrodka. W koronach drzew rozpościera się podniebne miasteczko, pełne tybetańskich mostków, tuneli i lin. Do przejścia jest kilka tras o różnej długości i zróżnicowanym stopniu trudności.

WYPOŻYCZALNIA ROLL PET*

Elektryczne trójkołowce oraz ecoHarleye to zabawa dla całej rodziny, a także idealny sposób na przejażdżkę do latarni morskiej w Niechorzu lub na zachód słońca na platformę widokową w centrum Rewala.

* atrakcje za dodatkową opłatą

Udogodnienia i atrakcje dla rodzin

aqua park Pogorzelica<br/>

aqua park Pogorzelica

parki tematyczne<br/>

parki tematyczne

komfortowy dojście nadmorskim<br/>deptakiem do centrum miejscowości

komfortowy dojście nadmorskim
deptakiem do centrum miejscowości

SOLEO KIDS CARE<br/>podgląd live atrakcji dla dzieci na Twoim TV

SOLEO KIDS CARE
podgląd live atrakcji dla dzieci na Twoim TV

tereny spacerowe bez<br/>ruchu samochodów

tereny spacerowe bez
ruchu samochodów

tylko 3 min do<br/>zejścia na plaże

tylko 3 min do
zejścia na plaże

komfortowe dojście do plaży<br/> 

komfortowe dojście do plaży
 

Łagodne zejście na plaże<br/>bez schodów

Łagodne zejście na plaże
bez schodów

Udogodnienia Soleo dla najmłodszych dzieci

 • łagodne zejście na plażę z podjazdem dla wózków
 • dojście do plaży szerokim chodnikiem
 • brak schodów i stromych stopni w domku
 • parterowe tarasy bezpieczne dla dzieci
 • tereny spacerowe z cichą nawierzchnią dla wózków

Dostępne na życzenie:

 • wanienki
 • nakładki na WC, nocniki
 • stołki do umywalki
 • łóżeczka turystyczne/barierki do łóżka
 • krzesełka do karmienia
 • komplet naczyń dziecięcych
 • zatyczki do kontaktów

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij

PL DE EN
facebook seleo rewal