domki w Rewalu domki w Rewalu

w soleo holiday club z radością gościmy rodziny z dziećmi! naszą misją jest zapewnienie aktywnej, bezpiecznej i kreatywnej zabawy wszystkim dzieciom, niezależnie od wieku.

Do dyspozycji naszych małych gości przygotowaliśmy m.in. dwa place zabaw, Strefę Aktywnych Animacji - wielofunkcyjne mini boisko sportowe, wodną strefę zabaw AquaFun oraz dwie zadaszone sale zabaw - SOLEO KIDS CLUB oraz KIDS ARENA, wyposażone w kultowe gry planszowe, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, akcesoria plastyczne, kreatywne zabawki i stanowisko z konsolą Xbox kinnect oraz mini kino. Całodzienne, wesołe i kreatywne animacje prowadzone na terenie ośrodka przez wykwalifikowanych animatorów, które pozwolą dzieciom na nieskrępowaną i bezpieczną zabawę, a rodzicom na upragniony wakacyjny odpoczynek.

Logo

Atrakcje dla dzieci w Soleo Holiday Club

CAŁODZIENNE ANIMACJE DLA DZIECI

Zajęcia rekreacyjne dla dzieci prowadzone są na terenie ośrodka, przez wykwalifikowanych animatorów - w ciągu dnia oraz wieczorami. Podczas, gdy dziecko miło i bezpiecznie spędzi czas z rówieśnikami, rodzice mogą odpocząć i znaleźć chwilę wytchnienia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT SOLEO KIDS CLUB

2 PLACE ZABAW NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Dwa niezależne, dedykowane osobno starszym i młodszym dzieciom. Nasi mali goście mają możliwość korzystania m.in. ze zjeżdżalni, huśtawek, trampoliny i innych atrakcji. Oba place są całkowicie bezpieczne i w pełni monitorowane – każdy rodzic ze swojego domku może sprawdzić na wybranym kanale telewizora, jak radośnie i wesoło bawi się jego pociecha.

AQUA FUN

AquaFun to stworzona specjalnie dla dzieci bezpieczna strefa wodnych zabaw z podgrzewaną wodą o głębokości max 60 cm z wodnymi atrakcjami dla dzieci m.in. zjeżdżalnia, fontanna, kaskada wodna. Dla rodziców przygotowaliśmy specjalnie wydzieloną strefę z hydromasażami, aby spędzając czas wspólnie z dzieckiem, zrelaksować się i odprężyć.

Występy grup artystycznych

Grupy cyrkowe, teatrzyki kukiełkowe, Klauni, iluzjoniści - to tylko część zaproszonych przez SOLEO Kids Club wesołych gości! Odbywające się w czasie turnusu występy będą nie lada atrakcją dla dzieci w każdym wieku! Dla naszych milusińskich udział w nich jest bezpłatny.

SOLEO KIDS ARENA - DUŻA SALA ZABAW

Duża sala zabaw, znajduąca się przy strefie AquaFun, dostosowana dla starszej grupy dzieci, wyposażona m.in. w kącik plastyczny, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, kultowe gry planszowe, układanki, sprzęt sportowy, zabawki edukacyjne oraz sprzęt grający. Sala wyposażona są również w niezależne stanowisko z konsolą Xbox i sensorem Kinnect.

SOLEO KIDS CLUB - SALA ZABAW

Sala zabaw dostosowana dla młodszej grupy dzieci, wyposażona m.in. w kącik plastyczny, kultowe gry planszowe, układanki, zabawki edukacyjne oraz telewizor, na którym odbywają się projekcje starannie wyselekcjonowanych filmów i bajek.

STREFA AKTYWNYCH ANIMACJI

Wielofunkcyjne mini boisko sportowe, które daje wszystkim dzieciom możliwość gry m.in. w mini piłkę nożną, unihokej, koszykówkę czy badminton. Naszym gościom udostępniamy szeroki wybór sprzętu sportowo-rekreacyjnego, który pozwoli ciekawie i aktywnie zagospodarować dzieciom wolny czas.

ROWERY Z FOTELIKAMI DLA NAJMŁODSZYCH

Tuż za ośrodkiem roztaczają się malownicze tereny rowerowe oraz licznie trasy turystyczne, dodatkowo nie trzeba zabierać ze sobą sprzętu rowerowego – SOLEO Holiday Club dysponuje wypożyczalnią rowerów (również dziecięcych) oraz akcesoriów rowerowych – krzesełka rowerowe, riksze oraz kaski ochronne.

SOLEO KIDS CARE

Innowacyjny system podglądu live placów zabaw, sal zabaw oraz wodnej strefy zabaw wprost na Twoim smartfonie lub tablecie! Pomimo licznych atrakcji na terenie resortu, masz swoje dziecko zawsze na oku :) Ponadto teren ośrodka jest zamknięty, monitorowany i chroniony całą dobę.

PARK LINOWY GIBON*

Dla tych co chcą sprawdzić się i testować swoje możliwości, oferujemy skorzystanie z Parku Linowego znajdującego się naprzeciwko ośrodka. W koronach drzew rozpościera się podniebne miasteczko, pełne tybetańskich mostków, tuneli i lin. Do przejścia jest kilka tras o różnej długości i zróżnicowanym stopniu trudności.

WYPOŻYCZALNIA SOLEO go!*

Elektryczne trójkołowce oraz ecoHarleye to zabawa dla całej rodziny, a także idealny sposób na przejażdżkę do latarni morskiej w Niechorzu lub na zachód słońca na platformę widokową w centrum Rewala.

* atrakcje za dodatkową opłatą

Udogodnienia i atrakcje dla rodzin

aqua park Pogorzelica<br/>

aqua park Pogorzelica

parki tematyczne<br/>

parki tematyczne

komfortowy dojście nadmorskim<br/>deptakiem do centrum miejscowości

komfortowy dojście nadmorskim
deptakiem do centrum miejscowości

SOLEO KIDS CARE

SOLEO KIDS CARE

tereny spacerowe bez<br/>ruchu samochodów

tereny spacerowe bez
ruchu samochodów

tylko 3 min do<br/>zejścia na plaże

tylko 3 min do
zejścia na plaże

komfortowe dojście do plaży<br/> 

komfortowe dojście do plaży
 

Łagodne zejście na plaże<br/>bez schodów

Łagodne zejście na plaże
bez schodów

Udogodnienia Soleo dla najmłodszych dzieci

 • łagodne zejście na plażę z podjazdem dla wózków
 • dojście do plaży szerokim chodnikiem
 • brak schodów i stromych stopni w domku
 • parterowe tarasy bezpieczne dla dzieci
 • tereny spacerowe z cichą nawierzchnią dla wózków

Dostępne na życzenie:

 • wanienki
 • nakładki na WC, nocniki
 • stołki do umywalki
 • łóżeczka turystyczne/barierki do łóżka
 • krzesełka do karmienia
 • komplet naczyń dziecięcych
 • zatyczki do kontaktów

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij

PL DE EN
facebook seleo rewal