domki w Rewalu domki w Rewalu

w soleo holiday club z radością gościmy rodziny z dziećmi! naszą misją jest zapewnienie aktywnej, bezpiecznej i kreatywnej zabawy wszystkim dzieciom, niezależnie od wieku.

Do dyspozycji naszych małych gości przygotowaliśmy m.in. dwa place zabaw, tereny rekreacyjne oraz zadaszoną salę zabaw, wyposażoną w kultowe gry planszowe, akcesoria plastyczne, kreatywne zabawki i stanowisko z konsolą Xbox kinnect oraz mini kino. Dodatkowo całodziennie, wesołe i kreatywne animacje prowadzone na terenie ośrodka przez wykwalifikowanych animatorów, pozwolą dzieciom na nieskrępowaną i bezpieczną zabawę, a rodzicom na upragniony wakacyjny odpoczynek.

Logo

Atrakcje dla dzieci w Soleo Holiday Club

CAŁODZIENNE ANIMACJE DLA DZIECI

Zajęcia rekreacyjne dla dzieci prowadzone są na terenie ośrodka, przez wykwalifikowanych animatorów - w ciągu dnia oraz wieczorami. Podczas, gdy dziecko miło i bezpiecznie spędzi czas z rówieśnikami, rodzice mogą odpocząć i znaleźć chwilę wytchnienia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT SOLEO KIDS CLUB

2 PLACE ZABAW NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Dwa niezależne, dedykowane osobno starszym i młodszym dzieciom. Nasi mali goście mają możliwość korzystania m.in. ze zjeżdżalni, huśtawek, trampoliny i innych atrakcji. Oba place są całkowicie bezpieczne i w pełni monitorowane – każdy rodzic ze swojego domku może sprawdzić na wybranym kanale telewizora, jak radośnie i wesoło bawi się jego pociecha.

TERENY REKREACYJNE

W różnych miejscach na terenie ośrodka zagospodarowaliśmy przestrzeń do zabaw i gier, przeznaczonych dla starszych dzieci. Naszym gościom udostępniamy szeroki wybór sprzętu sportowo-rekreacyjnego, który pozwoli ciekawie i aktywnie zagospodarować dzieciom wolny czas.

ZADASZONA SALA ZABAW

Dostosowana do każdego wieku, wyposażona m.in. w kącik plastyczny, kultowe gry planszowe, układanki, zabawki edukacyjne i kreatywne oraz telewizor na którym odbywają się projekcje starannie wyselekcjonowanych filmów. Sala wyposażona jest również w niezależne stanowisko z konsolą Xbox i sensorem Kinnect.

ROWERY Z FOTELIKAMI DLA NAJMŁODSZYCH

Tuż za ośrodkiem roztaczają się malownicze tereny rowerowe oraz licznie trasy turystyczne, dodatkowo nie trzeba zabierać ze sobą sprzętu rowerowego – Soleo Holiday Club dysponuje wypożyczalnią rowerów oraz akcesoriów dziecięcych – krzesełka rowerowe, riksze oraz kaski ochronne.

AQUAPARK POGORZELICA*

Zaledwie 5 km od ośrodka mieści się najpiększy w północno-zachodniej Polsce Aquapark ze Strefą SPA wyposażony w mnóstwo wodnych atrakcji m.in. basen pływacki, wodną „dżunglę” dla dzieci, zjeżdzalnie zewnętrzne i wewnętrzne, fosy, basen "boisko" do gier zespołowych z torem przeszkód, basen dla dzieci z Pirackim Statkiem, baseny zewnętrzne z zabawkami dla dzieci.

KOMPLEKS BASENOWY ZE SPA*

Deszczowy dzień? Nic straconego! Polecamy skorzystanie z oddalonego zaledwie 10 min spacerkiem komfortowego kompleksu basenowego ze strefą SPA & Wellness, usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej, piaszczystej plaży, gdzie dzieci mogą doskonale bawić się w wodzie i wesoło spędzić czas, a rodzice pociech zregenerować swoje siły i zadbać o zdrowie.

PARK LINOWY*

Dla tych co chcą sprawdzić się i testować swoje możliwości, oferujemy skorzystanie z Parku Linowego znajdującego się naprzeciwko ośrodka. W koronach drzew rozpościera się podniebne miasteczko, pełne tybetańskich mostków, tuneli i lin. Do przejścia jest kilka tras o różnej długości i zróżnicowanym stopniu trudności.

* atrakcje za dodatkową opłatą

Udogodnienia i atrakcje dla rodzin

Łagodne zejście na plaże<br/>bez schodów

Łagodne zejście na plaże
bez schodów

komfortowe dojście do plaży<br/> 

komfortowe dojście do plaży
 

tylko 3 min do<br/>zejścia na plaże

tylko 3 min do
zejścia na plaże

tereny spacerowe bez<br/>ruchu samochodów

tereny spacerowe bez
ruchu samochodów

ciuchcia Retro<br/> 

ciuchcia Retro
 

komfortowy dojście nadmorskim<br/>deptakiem do centrum miejscowości

komfortowy dojście nadmorskim
deptakiem do centrum miejscowości

parki tematyczne<br/> 

parki tematyczne
 

aqua park Pogorzelica<br/> 

aqua park Pogorzelica
 

Udogodnienia Soleo dla najmłodszych dzieci

 • zejście na plażę z podjazdem dla wózków
 • dojście do plaży szerokim chodnikiem
 • brak schodów i stromych stopni w domku
 • parterowe tarasy bezpieczne dla dzieci
 • tereny spacerowe z cichą nawierzchnią dla wózków

Dostępne na życzenie:

 • wanienki
 • nakładki na WC, nocniki
 • stołki do umywalki
 • łóżeczka turystyczne
 • krzesełka do karmienia
 • komplet naczyń dziecięcych
 • zatyczki do kontaktów i ochraniacze na narożniki

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij

PL DE
domki w Rewalu domki w Rewalu